KURUMSAL / DMO GİRİŞ

Hakkımızda

Tarihçemiz
Firmamız aşağıdaki değerler ve ilkeler ışığında 2006 yılında müşterilerine değer katmak amacıyla Ankara da faaliyetlerine başlamıştır. 2014 yılında İzmir, 2016 yılında ise İstanbul bölge müdürlüklerini açmış; güçlü ve emin adımlarla başarılı bir şekilde yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini sürdürmeyi devam ettirmektedir.

Değerlerimiz
Gerçek başarının çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız. İlişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamalara müsamaha göstermeyiz. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz. İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.
 

İlkelerimiz
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

Çalışkan ve kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca “biz varız” diyebilir, farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlar, kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.


Atek ailesinin tüm üyeleri bu temel değerlere ve iş ilkelerine gönülden bağlıdır.

Açıklama: http://www.atekelektronik.com/userfiles/images/atek.jpg